Артем Лисогор відвідав позиції луганських прикордонників та привітав військовослужбовців із Днем прикордонника України

01-05-2024

Більше 25 років служби, найгарячіші точки АТО та ООС, оборона Луганщини у 2014-му та від початку повномасштабної війни – з 2022 року.

3-й прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса  розпочав свій бойовий шлях ще 2 червня 2014 року, коли прикордонники прийняли бій із сепаратистами та російськими найманцями. Відтоді й дотепер підрозділ наводить жах на ворога - знищує особовий склад та техніку противника, проводить звитяжні спецоперації,  стоїть на обороні рідної землі.

За мужність, незламність духу та героїзм знаками пошани «Захиснику Луганщини» загалом відзначили 21 військовослужбовця загону. Ще 30 бійців нагороджено Почесними грамотами та Листами подяки облдержадміністрації.

«У подарунок привезли чергову допомогу – цього разу передали габаритну вантажівку, аби хлопці могли на високому рівні виконувати бойові завдання», - наголосив  очільник Луганщини.

В урочистому заході та привітанні луганських прикордонників взяв участь і начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

Підтримка облдержадміністрацією спільно з громадами області Сил оборони України триває на постійній основі.

За інформацією: ]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/artem_lisogor_vidvidav_poziciyi_lugan...]]>