Луганська обласна прокуратура відстояла у Верховному Суді справедливе покарання для ексдепутата Сєвєродонецької міськради, який розбещував та ґвалтував малолітніх дівчат

03-05-2024

]]>За принципової позиції Луганської обласної прокуратури Верховним Судом залишено без змін судові рішення стосовно колишнього депутата Сєвєродонецької міськради, який ґвалтував та розбещував малолітніх і неповнолітніх (ч. З ст. 152, ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156 КК України).]]>

Засудженому призначено покарання за сукупністю злочинів у виді 15 років позбавлення волі.

Доведено, що чоловік з 2006 по 2012 роки систематично вчиняв злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості щодо малолітніх і неповнолітніх.

Вказані дії відбувались у власному будинку злочинця, в смт Метьолкіне Сєвєродонецького району.

Усього задокументовано 14 епізодів скоєння розпусних і насильницьких дій щодо шести дітей у віці від 6 до 15 років.

Верховний Суд погодився з доводами прокурора, що кваліфікація вчиненого діяння є правильною, а призначене покарання – справедливим.

Свою вину в інкримінованому злочині засуджений не визнавав протягом досудового слідства та судового розгляду провадження у всіх інстанціях.

Джерело: Луганська обласна прокуратура - ]]>https://lug.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=359733]]>