У гуманітарному хабі Сєвєродонецької громади у Тернополі приймає адміністратор сєвєродонецького ЦНАПу

22-05-2024

Можна отримати такі послуги:

1. Видача витягу про реєстрацію місця проживання.

2. Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб з реєстру Сєвєродонецької територіальної громади.

3. Складання та подання інформаційних повідомлень про пошкоджене майно через Єдиний державний вебпортал електронних послуг та прийняття заяв для внесення житла до РПЗМ.

4. Прийняття заяв про надання грошової допомоги мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади в межах Комплексної цільової програми «Турбота».

5. Актуалізація даних військовозобов'язаних з наданням витягу з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

Графік: Пн-Пт з 10:00 до 15:00

Телефон: +380952171068

Більше інформації - за посиланням: https://sed-rada.gov.ua/informaciya-pro-centr-nadannya-administrativnih-...