26-04-2024

Звіт за результатами проведення консультацій

із громадськістю у формі електронних консультацій щодо проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки

З метою врахування думки громадськості та дотримання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 (із змінами), проводились електронні консультації з громадськістю щодо проєкту  Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки (]]>Оголошено проведення електронних консультацій з громадськістю до проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки (sed-rada.gov.ua)]]>).

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Сєвєродонецька міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

1. Питання або назва проєкту акту, винесеного на обговорення:

Проєкт Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки.

1. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Представники громадськості не взяли участь в обговоренні.

1. Інформація про пропозиції, що надійшли до Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області:

Під час електронних консультацій – у період з 10.04.2024 по 24.04.2024 включно – пропозиції та зауваження до проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки не надходили.

1. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Пропозиції не надходили.

1. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

У зв’язку з відсутністю пропозицій, за результатами електронних консультацій проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки, прийнято рішення щодо підготовки в установленому порядку проєкту розпорядження начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки».

Начальник Сєвєродонецької

міської військової адміністрації                                       Олександр СТРЮК