Інформація архівного відділу станом на 30.11.2015 р.

05-07-2016

За даними архівного відділу Сєвєродонецької міської ради, сьогодні у ньому зберігається 10916 од.зб. докуменів постійного зберігання (тобто документів, що віднесені до Національного архівного фонду України).

Зокрема, на зберіганні у відділі знаходяться рішення сесій Сєвєродонецької міської ради (Сєвєродонецької міської Ради народних депутатів) та її виконкому за 1984-2008 роки.

Громадяни, які потребують копії рішень сесій Сєвєродонецької міської Ради народних депутатів або її виконкому за період по 1983 рік включно, можуть звертатися до Державного архіву Луганської області за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Радянський, 59; тел. 2-32-00).

Крім того, до Державного архіву Луганської області, потрібно звертатися особам, яким необхідна довідка про перейменування області (Ворошиловградської у Луганську).

Головам ліквідаційних комісій (ліквідаторам) підприємств, установ, організацій, що ліквідуються за консультацією з питань упорядкування документів необхідно звертатися до архівного відділу за адресою: вул. Леніна, 32, каб. 24 (тел. 4-30-52).

Прийняття документів з особового складу ліквідованих підприємств, установ та організацій, видача довідок про прийняття цих документів до архівної установи, а також подальше зберігання документів, здійснюється Комунальною установою «Трудовий архів м. Сєвєродонецька».

Трудовий архів створений у нашому місті з 1 лютого 2013 року відповідно до рішення Сєвєродонецької міської ради від 25.10.2012 № 2154. Саме у цій установі зберігаються документи з особового складу (накази про прийняття, переведення, звільнення; розрахункові відомості нарахування заробітної плати; особові картки звільнених працівників тощо) ліквідованих підприємств. На зберіганні знаходяться документи підприємств:

• Орендного підприємства Торговельний будинок «Меркурій»;
  • Орендного підприємства «Сєвєродончанка»;
  • Кущового інформаційно-обчислювального центру колективного користування;
  • ЗАТ «Економіка і ринок»;
  • ВАТ «Хімавтоматика»;
  • ВАТ «Імпульс»;
  • ВАТ «Гравікс»;
  • ТОВ «Монтажхімзахист СУ 246»;
  • Сєвєродонецького колективного ремонтно-будівельного управління;
  • Сєвєродонецького комунального підприємства по експлуатації та ремонту міських автомобільних шляхів;
  • Приватного підприємства «Кінопрокат»;
  • ВАТ «Сєвєродонецькзалізобетон»;
  • Сєвєродонецького підприємства обчислювальної техніки та інформатики;
  • ВАТ «Лісова Дача»;
  • Сєвєродонецького спеціалізованого управління екскавації тресту Луганськмонолітспецбуд»;
  • Державного спеціалізованого  підприємства «Бакор»,
  • ВАТ «Сєвєродонецьке об′єднання Склопластик» та інших (більше ніж 300 фондів).

Зауважимо, що, на жаль, не усі підприємства при ліквідації передавали на зберігання документи з особового складу, чим безумовно порушили соціальні права громадян - працівників цих підприємств, які зараз не можуть отримати необхідні їм довідки про заробітну плату або щодо підтвердження трудового стажу.

Для отримання архівних довідок потрібно звернутися до КУ «Трудовий архів м. Сєвєродонецька», який розташовано на  2 поверсі будівлі  за адресою: вул. Леніна, 32А, 2 під′їзд, особисто, маючи при собі паспорт, ксерокопію першої сторінки паспорту та ксерокопію трудової книжки. Години прийому: понеділок, середа з 8.00 до 12 00 та з 13.00 до 17.00 (тел. 5-52-31).