ДСНС інформує

03-05-2018

Минулого тижня о 05 годині 18 хвилини на ПЗЧ ДПРЧ-35 від чергової ПрАТ «АЗОТ» цеху «АМІАК» надійшло повідомлення про те, що за адресою: за м. Сєвєродонецьк, р-н “Аміаку” вул. Пивоварова 5 горить кабельний тунель підстанції 52 ЗРУ ТЕЦ..

До місця події о 05 годині 19 хвилини направлено черговий караул на АЦ 40 131   ДПРЧ-35 та друге відділення на АЦ 40 131 ДПРЧ-35 м.Сєвєродонецьк.

Прибувши до місця події о 05 годині 19 хвилин та провівши розвідку було встановлено, що площа пожежі близько 12 м2, потрібні додаткові сили.

При проведенні огляду місця пожежі виявлено, що кабельний тунель підстанції 52 ЗРУ ТЕЦ представляє собою будівлю орієнтовними розмірами 3м х 4м висотою, стіни, перекриття, підлога – цегляні; покрівля – метал; освітлення електричне. Осередок пожежі знаходиться в середені кабельного тонелю. Термічне пошкодження зовнішнього та внутрішнього облицювання та глибина обвугленості зменшується в приміщені далі від розташування електричних кабелів. На місці пожежі слідів ЛЗР не виявлено.

О 06 годині 23 хвилин пожежу ліквідовано.

На місці пожежі загиблих  та травмованих не виявлено.

Вогнем знищено: електричні кабелі на площі 12 м2.

Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електричних кабелів.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області нагадує дотримуйтесь правил пожежної безпеки на виробництві та в побуті.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області