ДСНС інформує: Рятувальники ліквідували пожежу в приміщенні з виробництва дерев`яних пелетів

25-10-2018

24.10.2018 р. о 06 год. 11 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-12 від невідомого громадянина, з не встановленого телефону надійшло повідомлення про те, що горить приміщення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Півоварова.

На місце виклику було направлено черговий караул ДПРЧ-12 та черговий караул ДПРЧ-35. Прибувши до місця події о 06 год. 16 хв. та провівши розвідку було встановлено, що горить приміщення з виробництва дерев’яних пелетів.

Під час проведення огляду місця пожежі, розслідування причин її виникнення встановлено, що найбільше термічне ушкодження має тилова стіна виробничого приміщення. На вищевказаній стіні була закріплена електропроводка, поряд на підлозі була розміщена дерев’яна тирса та пелети. На території, де виникла пожежа, слідів ЛЗР не виявлено.

Час виникнення пожежі (орієнтовно): 05 год. 50 хв.

Пожежу ліквідовано о 06 год. 59 хв.

Площа пожежі склала 6 м2.

На місці пожежі загиблих та травмованих не виявлено.

Вогнем знищено: електричні дроти, світильники та дерев’яні пелети з тирсою.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та на виробництві.