ДСНС інформує: Рятувальники вже 13 разів виїжджали на пригорання їжі

07-08-2018

Минулого тижня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що з квартири житлового будинку по проспекту Космонавтів йде дим. На місце події виїхав черговий караул ДПРЧ-12. По прибуттю на місце та при проведенні розвідки стало відомо, що на газовій плиті в каструлі пригоріла їжа, що й стало причиною щільного задимлення в квартирі. Господаря квартири вдома на той момент не було. Поспілкувавшись з господарем пізніше, виявилось, що той поставив варитися їжу для собаки та пішов на роботу, забувши вимкнути газову плиту.

І це, нажаль, не поодинокий випадок. Слід зауважити, що останнім часом почастішали випадки виїздів на пригорання їжі. Тільки за минулий тиждень рятувальники виїжджали на подібні виклики 3 рази. За останній місяць було вже 13 виїздів. На такі виклики залучаються 2 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу.  І поки рятувальники знаходяться на такому виїзді, в іншому місці людям в цей  час може більше потребуватись допомога. А при пожежі від оперативності роботи рятувальників та швидкості дій залежить чиєсь життя.

Сєвєродонецьке міське управління ДСНС України у Луганській області закликає громадян міста дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті. Будьте обачними, покидаючи квартиру, не залишайте їжу на газовій плиті без нагляду, не залишайте ввімкнені електроприлади та праски. Стежте за справністю електропроводки та не перевантажуйте електромережу. Бережіть себе та своїх близьких.