Рятувальники нагадують правила безпечного святкування Різдва Христова

04-01-2019

Свято Різдва - найкрасивіше зимове свято. Це свято приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Тож зрозуміло, що цього дня у культових закладах збереться багато людей, які прагнуть очищення душі і розуму. Зважаючи на наявність в закладах відкритого вогню, великої пожежної навантаги та  масове перебування людей у визначених для служб місцях, рятувальники Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області 04 січня завітали до культових закладів міста та нагадали священнослужителям про те, що їм варто пам’ятати про безпеку своїх прихожан, у першу чергу – пожежну.

Шановні жителі міста! Звертаючись до вас, шановні віряни, закликаємо під час святкувань поводити себе порядно, виважено, не порушувати протипожежні вимоги, не залишати без нагляду дітей, не дозволяти їм гратися з вогнем. Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати  за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Жінкам необхідно міцно підв’язувати хустки і прибирати волосся, зменшуючи ризик попадання на них вогню при нахилі голови.

Після служби більшість людей несе лампадки й запалені свічки додому. Залишені без нагляду, вони є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Різдва. Дотримання цих нескладних порад допоможе вам зберегти гарний настрій, свята пройдуть без надзвичайних пригод!

При виникненні пожежі, будь якої надзвичайної ситуації чи події телефонуйте до служби порятунку за № 101.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області