Рятувальники провели рейд серед містян щодо правил поводження у пожежонебезпечний період

22-06-2020

Підвищення температури повітря та суха погода призводять до значного висушування ґрунту і створення надзвичайної пожежної небезпеки. Невеличка іскра чи жаринка може призвести до масштабної пожежі у природних екосистемах та завдати великих матеріальних збитків.

Громадяни часто нехтують правилами пожежної безпеки, випалюючи минулорічні рослинні залишки на власних присадибних ділянках. Це  призводить до загрозливої ситуації, від якої можуть постраждати люди, тварини, будівлі.

17 червня інспектори Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели рейд вулицями міста. Рятувальники пояснили громадянам небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття, особливо у вітряну погоду.

Окрему увагу фахівці Служби порятунку звернули на дотримання правил відпочинку у лісі. Рятувальники наголосили місцевим мешканцям, що відвідування лісів на території Сєвєродонецької міської ради заборонено. Протягом рейду сєвєродончани отримали тематичні інформаційні пам`ятки.

Шановні громадяни!

Дотримуйтеся наступних правил пожежної безпеки:

• не кидайте на трав’яну підстилку сірники і недопалки;
  • не розпалюйте вогнища і не застосовуйте відкритий вогонь у лісі;
  • не розпалюйте багаття на торфовищах, поблизу копиць сіна, скирт соломи;
  • не спалювати суху траву на присадибних ділянках;
  • пожежу, що починається, загасіть водою або закидайте землею.

Обов’язково, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не наражайте себе на небезпеку.

Якщо ж виникла надзвичайна ситуація або пожежа – негайно телефонуйте за номером „101”!

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області