Розділи
Ви знаходитеся тут: Головна Економіка Регуляторна політика Звіти про відстеження ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта
Document Actions

ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта

Оприлюднено: 21.09.2011

«Про затвердження двоставкового тарифу натеплову енергію, яку надає КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» для інших споживачів»

 

20.09.2011 р.

 

1. Регуляторний акт: «Про затвердження двоставкового тарифу натеплову енергію, яку надає КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» для інших споживачів», затверджений рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради №906 від 26.05.2009 р.

2. Виконавець заходів відстеження: ТОВ «Сєвєродонецьктепло».

3. Цілі прийняття регуляторного акта: необхідність покриття витрат підприємства на природний газ для виробництва теплової енергії для інших споживачів та приведення тарифів до економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

4. Строк виконання заходів з відстеження: січень – червень 2011 р.

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження: для одержання результатів відстеження використовувались дані основних техніко-економічних показників діяльності підприємства за 6 місяців 2011 р.

7. Дані, на підставі яких відстежувався регуляторний акт: аналіз показників за 5 місяців(лютий - червень) 2010 р. та 6 місяців 2011 р. ТОВ «Сєвєродонецьктепло».

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта: проведення аналізу основних показників діяльности роботи підприємств показало, що зростання ціни на природний газ на виробництво теплової енергії для інщих споживачів привело к росту собівартості теплової енергії на 32% з 406,33 грн. До 535,85 грн. в першому півріччі 2011 р. Доля статті «природний газ» в собівартості теплової енергії зросла на 36,6% з 320,49 грн. в до 437,75 грн. відповідно. Умовно-постійні витрати зросли на 12,26 грн. або на 14,3% у зв`язку з ростом ціни на електроенергію та матеріали. В результаті діяльності з надання послуг теплопостачання для інших споживачів підприємство отримало прибуток за 6 місяців 2010 р. – 168,4 тис.грн., у 1 півріччі 2011 р. - 20,7 тис. грн. Застосування двоставкового тарифу на теплову енергію забезпечило одержання прибутку у 1 півріччі 2011 р., але на зменшення розміру прибутку вплинув зростання ціни на природний газ.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступення досягнення визначенних цілей: аналіз регуляторного акта свідчить, що діючі тарифи забезпечили беззбитковість виробництва та реалізації теплової енергії для даної категорії споживачів.