Про призначення публічного громадського обговорення проекту розпорядження керівника  СМВЦА «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька»

10-11-2021

Згідно з розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від  09 листопада 2021 року № 2237 «Про  призначення публічних громадських обговорень проекту розпорядження керівника  Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька», 30 листопада 2021 року о 14.00 в залі засідань (на ІІІ поверху) за адресою: бульвар Дружби Народів 32, відбудуться публічні громадські обговорення на тему: «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька».

З інформаційними матеріалами можна ознайомитися на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА https://www.sed-rada.gov.ua/proekt-rozporyadzhennya-kerivnika-vca-na-listopad-2021-73 .

Відповідальний за організацію та проведення публічних громадських обговорень - в.о. начальника управління транспорту Андрій Ширшиков.

Телефон для довідок: 4-35-38.

Свої пропозиції просимо надсилати на електронну адресу transportatsed-rada [dot] gov [dot] ua

Громадські обговорення будуть проведені з урахуванням карантинних обмежень згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), діючих на час їх проведення.