Увага! Опитування мешканців міста щодо якості організації Громадського бюджету-2020 та подання заявок на включення до складу Робочої групи з питань удосконалення діючого Положення про Громадський бюджет

16-09-2020

Шановні мешканці міста!

Щиро дякуємо за активну участь в Громадському бюджеті та просимо пройти опитування щодо визначення якості організації та проведення етапів Громадського бюджету в 2020 році.

Для нас дуже важлива думка авторів проєктів та мешканців міста, які цікавилися Громадським бюджетом та голосували за проєкти. Результати опитування допоможуть удосконалити впровадження громадського бюджету на наступний рік. Опитування займе 2-3 хвилини часу та доступне за посиланням:

]]>https://forms.gle/96ybvr3DqnrVet8J7]]>

Звертаємо увагу мешканців, які бажають долучитися до Робочої групи з питань удосконалення діючого Положення: в опитуванні є розділ подання заявки на включення до складу групи, то ж обов'язково долучайтеся до анкетування.

З повагою,

Координаційна рада з питань громадського бюджету міста Сєвєродонецька