До уваги осіб з інвалідністю! Безкоштовне навчання за професіями...

27-12-2018

Державна реабілітаційна установа “Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю” проводить набір осіб з інвалідністю, які досягли повноліття, для проходження безкоштовного навчання за такими професіями:

- Бджоляр (6 місяців);

- Манікюрник (3,8 місяців);

- Слюсар з ремонту автомобілів (10 місяців);

- Перукар (перукар-модельєр) (6 місяців).

Під час професійної реабілітації слухачі отримують послуги з медичного спостереження, фізичної, психологічної, соціальної реабілітації, що включають консультації лікарів, фізіотерапію, масаж, водолікування, гідрокінезотерапію, ЛФК, індивідуальну та групову психодіагностику, групові та індивідуальні консультації, психологічні тренінги, психологічну релаксацію; соціально-психологічні тренінги, культурно-масові заходи тощо.

Направлення до Центру на реабілітацію здійснюється відповідно до Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007р. № 80 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018р. № 587).

За додатковою інформацією  звертатись  до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім.19, тел.4-43-52.