Співпраця ОСББ та влади – це перший крок до кращого життя співвласників

21-03-2019

14 березня 2019 року на сесії Сєвєродонецької міської ради було прийнято рішення «Про міську конкурсну комісію з відбору та затвердженню проектів на фінансування заходів Міської цільової Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018-2019 роки». Тому фінансуванню «Міської цільової Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька» на 2019 рік бути!

Згадаємо, як відбувалась підтримка ОСББ в 2018 році. Які шляхи та з якими складнощами прийшлося зустрітися ОСББ та депутатському корпусу. У квітні 2018 року було проведено перше засідання конкурсної комісії з відбору та затвердженню проектів на фінансування заходів Міської цільової Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018-2019 роки. Очолював її на той час перший заступник міського голови Слєсарєв І.Е. Заслухали та вистачить, забули.

Протягом року комісія більш не збиралась. Визначення переможців комісією під керівництвом першого заступника міського голови Слєсарєва І.Е., відбулось лише 30 жовтня 2018 року і тільки під тиском більшості депутатського корпусу Сєвєродонецької міської ради. Депутатська бюджетна комісія, на яку надійшло звернення керівників ОСББ, звернула увагу на той факт, що вже жовтень місяць і часу на проведення конкурсних процедур немає. Тому на засіданні депутатської бюджетної комісії Сєвєродонецької міської ради, УЖКГ Сєвєродонецької міської ради було надано доручення від керівника даної комісії – Буткова І.М.: на відібрані комісією проекти ОСББ надати бюджетний запит. Але бюджетна комісія враховувала, що бюджетний запит буде наданий на суму, яка перевищує суму, зазначену в Програмі, а отже повинні бути зроблені зміни до Програми. Що і було зроблено на позачерговій сесії Сєвєродонецької міської ради 16.10.2018 року.

Ані Казакову В.В., ані керівнику комісії - Слєсарєву І.Е. не потрібно було розвиток ОСББ. Всі спроби надихнути життя в Програму ОСББ, дуже жорстоко припинялися. Розпорядженням Сєвєродонецького міського голови Казакова В.В. від 12.12.2018 року №359 «Про застосування заходу дисциплінарного стягнення до Ковалевського А.А.» було застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді догани у зв’язку з бажанням начальника УЖКГ допомогти здвинути фінансування з мертвої точки та надання бюджетного запиту на фінансування ОСББ.

Але попри все ми віримо, що спільнота, яка мешкає в будинках ОСББ, буде розвиватися.

УЖКГ міської ради

Правила використання матеріалів сайту