13-09-2019

У червні 2017 року місто Cєвєродонецьк приєдналося до Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

За підтримки Ініціативи Європейської комісії «Мери за економічне зростання», Департаментом економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради у партнерстві з Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України, приватним сектором та організаціями громадянського суспільства, розроблено План місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька на 2019-2020 роки. Він має на меті здійснити заходи, направлені на стимулювання росту економіки міста, розвитку бізнесу та зайнятості населення.

В травні 2019 року План місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька на 2019-2020 роки отримав позитивну оцінку Світового Банку та подяку за сумлінне відношення до спільної роботи з Ініціативою ЄС «Мери за економічне зростання» в Україні», а також за підтверджене практикою бажання впроваджувати інновації у сфері планування місцевого економічного розвитку.

12 червня 2019 року План місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька на 2019-2020 роки був підтриманий депутатами та затверджений сесію Сєвєродонецької міської ради.

У липні 2019 року Сєвєродонецьк отримав статус «Дійсний учасник» Клубу «Мери за економічне зростання». В результаті перед містом Сєвєродонецьком відкрились нові можливості в отриманні міжнародної технічної допомоги країн Європейського Союзу.

У вересні 2019 року Сєвєродонецьк отримав Сертифікат про присудження місту статусу «Дійсного члена» Ініціативи Європейської комісії «Мери за економічне зростання».

План місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька на українській та англійській мовах викладено у вільний доступ на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради в розділі ]]>ЕКОНОМІКА => Ініціатива «Мери за економічне зростання» (M4EG)]]>.

Департамент економічного розвитку