Про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Консультативно-діагностичний центр»

11-01-2022

ОГОЛОШЕННЯ

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради.

Склад конкурсної комісії, вимоги до членів конкурсної комісії та їх кількість визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської радиподаються до Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова 2Бв робочий час протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:
(06452) 4 05 51, uozatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

]]>Розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 11.01.2022 №54]]>