УПФУ інформує: конкурс на зайняття вакантних посад державної служби

16-11-2018

Увага конкурс!

14 листопада 2018 управлінням Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:

- головного спеціаліста відділу обслуговування громадян ( тимчасово, на час соціальної відпустки основного працівника);

- провідного спеціаліста відділу обслуговування громадян;

- головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій (4 вакансії);

- провідного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій (2 вакансії).

Перелік необхідних документів, детальні умови проведення конкурсу та перелік тестових питань розміщено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби nads.gov.ua.

Прийом документів здійснюється до 30.11.2018р. включно (каб.№ 204 – відділ по роботі з персоналом).

Дата, час і місце проведення конкурсу (тестування): 07.12.2018, початок о 09.00; Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул. Шевченко, буд. 9.

Прізвище, ім’я та по-батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Барабанова Олена Юріївна 066-805-63-92, sdonec16m [dot] lgatpfu [dot] gov [dot] ua

УПФУ в м.Сєвєродонецьку Луганської області