УПФУ інформує: змінено режим роботи управління та зали обслуговування громадян на період карантину

30-06-2020

В управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області змінено режим роботи на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гостро респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Режим роботи управління:

початок робочого часу – о 10 годині 00 хвилин;

кінець робочого часу з понеділока по четвер – о 19 годині 00хвилин,

п’ятницю – о 17 годині 45 хвилин;

перерву – з 14 години 00 хвилин до 14 години 45 хвилин.

Режим роботи зали обслуговування громадян :

початок робочого часу – о 10 годині 00 хвилин;

кінець робочого часу з понеділока по четвер – о 19 годині 00хвилин,

п’ятницю – о 17 годині 45 хвилин.

Безперервно.

Графік змінено відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу ІІ “Прикінцеві положення” Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” (зі змінами), абзаців четвертого, п’ятого пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”).

УПФУ в м.Сєвєродонецьку Луганської області