13 березня відбулось чергове засідання виконкому

13-03-2020

13 березня виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради розглянув та прийняв рішення з 14 питань. Провів засідання в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Так, членами виконкому затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік, ]]>публічне представлення якого відбулось 10 березня]]>. Відповідно до Бюджетного кодексу перед розглядом на сесії міськради цей звіт має затвердити виконком.

Прийнято рішення нагородити Почесною грамотою виконкому за вагомий особистий внесок у розвиток футболу у місті Сєвєродонецьку, всебічну підтримку футбольної  команди „ Хімобладнання ” та за підсумками спортивного року Григорського Станіслава Миколайовича, голову правлінняТДВ „Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання”.

Серед іншого прийнято низку рішення стосовно оновлення складу деяких комісій тощо.