14 червня - Всесвітній день донора: один донор крові рятує трьох осіб

14-06-2023

Цей день — можливість подякувати донорам за їхній благородний вчинок і порятунок багатьох життів. В Україні за статистикою щорічно донорами крові стають близько 500 тисяч людей.

На жаль, потреба в донорській крові в умовах сьогодення постає щодня, адже через російську агресію та повномасштабне вторгнення страждають, як військові, так і цивільні українці.

Військовослужбовці Держприкордонслужби, Національної гвардії України, поліцейські, рятувальники ДСНС та працівники апарату МВС України регулярно долучаються до корисної справи та стають донорами крові, аби врятувати життя інших.

Здаючи кров, донор дає шанс на життя, робить свій безцінний внесок у добру справу та нашу спільну перемогу. Цінуємо внесок кожного, хто не лишився осторонь відновлення здоров’я наших воїнів та співвітчизників, і віримо, що до такої важливої й гідної справи, яка рятує людські життя, долучатиметься все більше свідомих громадян.

]]>https://mvs.gov.ua/uk/news/14-cervnia-vsesvitnii-den-donora-odin-donor-k...]]>