14 грудня 2018 року - День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14-12-2018

14 грудня, у День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, біля пам’ятника Героям Чорнобиля у Сєвєродонецьку відбувся мітинг-реквієм.

У заході взяли участь учасники ліквідації наслідків трагедії, голови обласної та міської організацій «чорнобильців», представники обласної та міської влади та просто небайдужі до трагедії на ЧАЕС сєвєродончани та гості міста.

Від імені міського голови Валентина Казакова, Сєвєродонецької міської ради висловила глибоку повагу та вдячність ліквідаторам секретар міської ради Ельвіна Марініч:

«У ті страшні дні ви не думали про своє здоров’я, про своє життя, стали на захист країни. Хочу побажати всім нам, скільки би років не минало з тієї страшної дати, ми пам’ятали про ваш подвиг. Спасибі вам велике!».

До свої побратимів звернулись голова Луганської обласної Всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль України» Олексій Малик та голова громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Сєвєродонецька» Алевтина Фіалковська.

Під час заходу його учасники вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів, які ціною власного життя захистили людство від ядерного лиха, а після поклали квіти до пам’ятника.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Средняя: 5 (2 оценок)