15 лютого вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15-02-2020

15 лютого біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам за традицією зібрались керівництво міста, воїнське братство, у тому числі ветерани Афганістану, духовенство та містяни, щоб вшанувати учасників бойових дій на території інших держав.

Розпочався захід панахидою за загиблими воїнами.
З гучною промовою до учасників мітингу звернувся в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко.

До своїх бойових побратимів звернулися й виконуючий обов’язки голови Луганської обласної організації воїнів-інтернаціоналістів Українського Союзу ветеранів Афганістану Сергій Олійник та голова міської ради воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Сізов.

Хвилиною мовчання присутні, схиливши голови в скорботі вічній перед світлою пам’яттю тих, кого згубив Афган, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя, у тому числі – сєвєродончан, які виконали свій інтернаціональний обов’язок ціною свого життя.
На знак шани та поваги за загиблими та усіма зраненими і скаліченими долями учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника.