21 липня – відкритий музичний фестиваль «Peace, Love and Happiness»

13-07-2018

Четвертого липня під головуванням заступника міського голови Інни Фесенко та керуючого справами виконкому Юрія Журби відбулося засідання оргкомітету по проведенню міських заходів, присвячених Дню миротворця, Дня визволення Сєвєродонецька та відкритого музичного фестивалю «Peace, Love and Happiness» («Мир, Любов і Щастя»).

Коли питання, що стосуються установки сцени на запасному футбольному полі стадіону «Хімік», освітлення місця проведення фестивалю та вулиць міста в цей вечір, організації торгівлі і забезпечення громадського та іншого порядку були розглянуті, ми запитали у начальника відділу культури Сєвєродонецької міськради Тетяни Грачов, що ж буде являти собою сам фестиваль, запланований на 21 липня, і які його основні завдання.

«Зараз всюди проводяться фольклорні та хореографічні фестивалі, - розповіла Тетяна Вікторівна. - А ось музичні, де представлені одночасно рок, поп, джаз, диско, техно, блюз, соул та інші напрямки, - як правило, доля великих міст: Києва, Харкова, Львова, Хмельницького. Ми вирішили провести такий фестиваль у Сєвєродонецьку і зробити його традиційним.

Основне завдання - допомогти обдарованим виконавцям в просуванні на музичному ринку їх власного продукту, виховання і утвердження справжнього українського аматорського (самодіяльного) мистецтва в молодіжному середовищі.

На сьогодні заявки на участь надійшли від 17 колективів, ще п'ять заявок очікуються найближчим часом. Географія учасників - Харків, Сєвєродонецьк, Кремінна, Лисичанськ, Рубіжне, Старобільськ. Обіцяють бути гості з Прибалтики. А взагалі ми запрошуємо і чекаємо творчі колективи з усієї України. Міський Палац культури вже готує сценарій. Сподіваємося, що байкери до нас підключаться - хочемо зробити гарне відкриття і порадувати жителів нашого міста і його гостей ».

На фото: під час засідання оргкомітету; основні енерджайзери майбутнього фестивалю.

За матеріалами РМСПГ "Сєвєродонецькі вісті"