28 червня - День Конституції України

25-06-2020

Шановні сєвєродончани та гості міста!

28 червня о 09:00 з нагоди 24-ї річниці Конституції України за участю керівництва області та міста відбудеться покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку.

У зв’язку з карантином Сєвєродонецька міська рада не влаштовує масові заходи до Дня Конституції України, втім, сєвєродончани та гості міста мають можливість самостійно прийти до пам'ятника Т.Г.Шевченку та долучитися до заходу, не нехтуючи при цьому правилами карантину: надягайте захисні маски та тримайте дистанцію - загроза від коронавірусу ще не минула.

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Ця подія стала важливою віхою новітнього українського державотворення.

Основний закон становить ядро національної правової системи і має високу соціальну цінність, оскільки фіксує головні юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав і свобод людини до подальшого розвитку держави.

За статтею 161 Конституції України День її прийняття є державним святом - Днем Конституції України.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)