Ви тут:

60-та позачергова сесія міської ради

15-03-2019
Категорія: 

14 березня депутати міської ради зібрались розглянути майже 100 питань порядку денного 60-ї позачергової сесії міської ради. Головував на засіданні секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Вячеслав Петрович на початку засідання привітав з Днем народження депутата міської ради Андрія Височина, а також звернувся до депутатів з нагоди Дня українського добровольця: «Поруч з нами є люди, які були у перших рядах та без оголошення мобілізації стали на захист нашого міста, нашої країни, як наш колега – член виконкому, доброволець батальйону «Айдар» В’ячеслав Шевчук.

Після чого депутати приступили до роботи.

Зокрема прийнято звіти за 2018 рік щодо виконання деяких міських програм.

Також депутатами затверджено низку міських цільових програм на 2019 рік: фонтани м. Сєвєродонецька; фінансова підтримка громадських організацій ветеранів Сєвєродонецька; соціальної адаптації, інтеграції та захисту внутрішньо переміщених осіб; сучасна медична діагностика та інші.

Одне з прийнятих депутатами рішень стосувалось Перспективного плану розвитку м. Сєвєродонецька на 2019-2021 роки. До нього увійшли 22 проекти. Серед них:

- будівництво пелетних котелень для колегіуму, школи № 18, КДЮСШ-1, багатопрофільної лікарні;

- енергосанація: дитсадка №25, школи №20;

- реконструкція: скверу по проспекту Космонавтів в районі будинку 25, заплавного мосту № 1;

- будівництво мосту через річку Борова та транспортної розв’язки біля мосту;

- відновлення гідрологічного і санітарного стану річки Борова з реконструкцією існуючої водозливної греблі;

- капітальний ремонт каналізаційних колекторів: Д 800 мм по вул. Курчатова потужністю ю 800 п.м., Д 500 мм по вул. Вілєсова - вул. Науки потужністю 433 п.м.

- поточний та середній ремонт дороги по просп. Гвардійський та просп. Хіміків;

- капітальний ремонт стадіону КДЮСШ № 2 ("Хімік");

- створення відкритої, єдиної споруди, що представляє собою стадіон з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49а міста Сєвєродонецька – будівництво;

- реконструкція зовнішнього електропостачання селища Боброво з прокладанням кабельної лінії 6 кВ від ПС-35/6 «Борівська» (довжиною 10 км) і встановленням розвантажувальної комплектної трансформаторної підстанції КТПН-160;

- капітальний ремонт: тенісних кортів КДЮСШ № 1 (Федоренка, 33а), СДЮСТШ ВВС «Садко»;

- створення ЧИСТЕ СЕРЕДОВИЩЕ - ЧИСТА ЛЮДИНА шляхом придбання спецтехніки для потреб міста Сєвєродонецька та інше.

Затверджено на засіданні порядок готівкового надання пільги на тверде паливо та скраплений газ особам, які мають на це право згідно з діючим законодавством.

Прийнято нову редакцію Положення про іменні стипендії Сєвєродонецької міської ради для провідних та перспективних спортсменів міста. Згідно з рішенням кількість спортсменів, яким встановлюються стипендії, збільшено до 15 осіб.

Затверджено положення про місцеві територіальні формування цивільного захисту м. Сєвєродонецька та перелік таких формувань.

Депутати скасували рішення про безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області у комунальну власність Борівської селищної ради будівлі Льодового Палацу спорту.

З цього питання доповідав заступник міського голови Олександр Ольшанський: «Депутати міської ради Ігор Миколайович Бутков, Роман Валерійович Водяник і Сергій Павлович Куниця виступили з пропозицією врятувати Льодовий Палац, передавши його до комунальної власності Борівської селищної ради. Депутатська більшість підтримала це рішення і вчасно відреагувала. Так, міськрада виграла 2 суди, але програла касаційну інстанцію у Києві. На сьогодні стоїть питання, що робити далі. Ми розпочати новий етап судових справ, пов’язаних з захистом Льодового. Ми звернулись до суду першої інстанції: будемо доводити, що Льодовий – це власність територіальної громади Сєвєродонецька. Раніше таке рішення було потрібне, і дякуємо, що ви його підтримали. На сьогодні це рішення втратило актуальність, але ми продовжуємо відстоювати право громади на Льодовий Палац».

З метою приведення назви закладу комунальної власності у відповідність до вимог чинного законодавства України депутатами вирішено змінити назву комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивно-технічна школа водних видів спорту «Садко» вищої категорії» на «Дитячо-юнацька спортивна школа водних видів спорту «Садко».

Низка прийнятих рішень стосувалась розроблення детальних планів: частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Промислова, 2-г, в районі перехрестя вул. Богдана Ліщини – вул. Сметаніна, території  81, 87, 88 мікрорайонів міста Сєвєродонецька.

Як завжди, більшість прийнятих рішень стосувалась землеустрою та землекористування.





Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)