62-га позачергова сесія міськради: розпуск виконкому та затвердження його кількісного та персонального складу, обрання секретаря ради

13-04-2019

13 квітня відбулось засідання 62-ї позачергової сесії міської ради. Головував на засіданні секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Необхідність скликання сесії пояснив голова постійної Комісії з питань планування бюджету та фінансів міськради Ігор Бутков:

«Було рішення суду про поновлення на посаді Слєсарєва І.Е. З метою уникнення звинувачень у невиконанні рішення суду було оголошено позачергову сесії власне для виконання цього рішення суду. Тому першим же питанням ми виконали все, що було прописано у документі. Ще ми відрегулювали ті моменти, на які суд звернув увагу».

Отже, на виконання рішення Луганського окружного адміністративного суду від 11.04.2019р. по адміністративній справі № 360/181/19, Сєвєродонецька міська рада поновила Слєсарєва Ігоря Едуардовича на посаді першого заступника міського голови міста Сєвєродонецька з 22.12.2018р. та у складі виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, утвореного 22.12.2018р. рішенням 54-ї сесії Сєвєродонецької міської ради від 22.12.2018р. № 3013 «Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради», як члена виконавчого комітету.

Також депутати розпустили виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради VII скликання, збільшивши іншим рішенням кількісний склад виконкому до 19 осіб і додавши до персонального складу двох осіб – заступника директора ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» Володимира Прядку та директора Сєвєродонецького міжрайонного управління по експлуатації газового господарства Валерія Кагалу.

Як підкреслив депутат міської ради Ігор Бутков, депутати прислухалися до зауважень судді щодо усунення процедурних моментів у голосуванні по виконкому та, користуючись нагодою, вирішили зробити склад виконавчого комітету кращим, збалансувавши його кількісний та персональний склад.

Кандидатури до складу виконкому та кандидатура секретаря ради було розглянуто на засіданнях депутатських комісій відповідно до Регламенту Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Депутатами затверджено такий персональний склад виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради:

• Міський голова (за посадою);
  • Ткачук Вячеслав Петрович, секретар ради (за посадою);
  • Журба Юрій Анатолійович, керуючий справами виконкому (за посадою);
  • Кузьмінов Олег Юрійович, перший заступник міського голови (за посадою);
  • Ольшанський Олександр Вікторович, заступник міського голови, начальник ФКМ Сєвєродонецької міської ради (за посадою);
  • Пригеба Григорій Валентинович, заступник міського голови (за посадою);
  • Степаненко Ірина Вікторівна, заступник міського голови, начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування (за  посадою);
  • Черниш Валерій Сергійович, голова профспілкового комітету профспілкової організації ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот»;
  • Шевчук Вячеслав Анатолійович,  фізична особа-підприємець;
  • Крохмаль Марина Юріївна, приватний підприємець;
  • Слупська Галина Веніамінівна, адвокат Луганської колегії адвокатів;
  • Блудов Вадим Миколайович, директор ТОВ « Хімресурс»;
  • Шамрай Юрій Іванович, директор КП «Житлосервіс «Світанок»;
  • Хачатуров Рубен Сергійович, фізична особа-підприємець;
  • Постильга Олексій Миколайович, генеральний директор КП «Сєвєродонецькетролейбусне управління»;
  • Фіалковська Алевтина Аркадіївна, голова ГО «Ветерани Чорнобилю м.Сєвєродонецька»;
  • Старіков Євген Вікторович, приватний підприємець;
  • Прядка Володимир Анатолійович, заступник директора ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»;
  • Кагала Валерій Петрович, директор Сєвєродонецького міжрайонного управління по експлуатації газового господарства.

Затвердили депутати нову структуру виконавчих органів міської ради.

Наступним своїм рішенням депутати, керуючись рішеннями Сєвєродонецької міської ради VII скликання від 13.04.2019р. № 3535 «Про розпуск виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання» та № 3536 «Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради», звільнили 15.04.2019р. Слєсарєва Ігоря Едуардовича з займаної посади першого заступника міського голови у зв’язку із розпуском та достроковим припиненням повноважень виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання та припинили його службу в органах місцевого самоврядування.

Враховуючи пропозицію депутатів міської ради та результати таємного голосування, Сєвєродонецька міська рада обрала секретарем Сєвєродонецької  міської ради  VII скликання Ткачука Вячеслава Петровича.

Секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував депутатам за довіру та зазначив:

«Сьогодні були прийняті важливі рішення. Одним словом можна сказати – екзамен здано. Депутати підтвердили правильність запропонованих планів і стратегії розвитку територіальної громади, а також того, що ми робимо в місті з благоустрою, очищення, ремонту доріг, освітлення, відновлення фонтанів, з введенням найближчим часом додаткових адмінпослуг у міському ЦНАПі (видача ID-карток, закордонних паспортів, водійських посвідчень і технічних паспортів автомобілів).

Ви знаєте, що під лежачий камінь вода не тече. А ми рухаємось. Постійно виникають нові ідеї та нові пропозиції. Головне, що люди нам вірять та йдуть нам на зустріч. Команда, яку обрали депутати 22 грудня, сьогодні склала іспит того, що ми працюємо для людей».

Відео:  ]]>У Сєвєродонецьку відбулася 62 позачергова сесія міської ради]]>

Средняя: 4.8 (6 оценок)