Актуальний коментар щодо запуску Сєвєродонецької ТЕЦ

08-11-2018

Станом на сьогодні, 8 листопада, ситуацію щодо запуск ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» прокоментував заступник міського голови Володимир Прядка:

«Підприємство технічно готове на 100%. Всі мережі заповнені водою. Йде опресовування систем.

Поки підприємство не отримало лімітів на газ від НАК Нафтогаз. Причина – заборгованість підприємства, хоча Фонд державного майна України виступив гарантом перед Нафтогазом для того, щоб укласти договір реструктуризації існуючої заборгованості. Але поки договір Нафтогазом не підписаний.

Директор Сєвєродонецької ТЕЦ вирішує це питання в Києві. Ситуація дуже серйозна і вирішується на найвищому рівні: задіяні чимало відповідних структур – це і Міненерговугілля, і Мінрегіон, і НАК Нафтогаз, керівництво Луганської ОДА та Сєвєродонецької міськради.

Ми кожен день розраховуємо на те, що отримаємо номінації на газ, і підприємство запуститься. Сподіваюся, що сьогодні буде позитивний результат. І теплоносій буде подано до решти будинків наших городян і соціальних об'єктів».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю