Апаратна нарада 11.03.2019

13-03-2019

11 березня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради та за результатами їх звітів надав наступні доручення.

1. Управлінню житлово-комунального господарства:

- виконати ремонт автошляхів з застосуванням «холодного асфальту» на наступних ділянках: перехрестя пр. Гвардійський – вул. Курчатова в бік Чистого озера; перехрестя вул. Гагаріна - вул. Курчатова;

- розпочати підготовчі роботи з ремонту фонтанів на пл. Перемоги.

2. Управлінню житлово-комунального господарства спільно з КП «Сєвєродонецькліфт» приступити до робіт щодо встановлення вуличного освітлення у Сєвєродонецьку відповідно до дорожньої карти.

3. Відділу капітального будівництва за результатами торгів щодо капітального ремонту доріг організувати проведення засідання з підрядниками. Надати цінові пропозиції, дефектні відомості, прив’язки доріг.

4. Відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста продовжити контроль за виконанням доручень, наданих орендарям зупиночних комплексів щодо наведення порядку на даних об’єктах.

5. Відділу містобудування та архітектури спільно з відділом культури провести засідання художньої ради та розглянути умови проведення конкурсу «Я люблю Сєвєродонецьк!».

6. Департаменту економічного розвитку надати дорожню карту щодо облаштування та обладнання зупинок міського автотранспорту.

7. Генеральному директору КП «СТрУ» та Управлінню житлово-комунального господарства посилити роботу щодо суворого дотримання графіку руху і забезпечення необхідної кількісті одиниць тролейбусів на маршрутах.

Інші доручення стосувалися підготовки та аналізу статистичної інформації УПтаСЗН і УЖКГ щодо надання субсидій населенню та аналізу боргів з квартплати; припинення торгівлі в недозволених місцях; роботи громадських вбиралень.