Апаратна нарада 12 листопада

12-11-2018

12 листопада перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Спочатку відзвітувала служба «05»: «10 листопада о 19.45 було розпалено котел ДП «Сєвєродонецької ТЕЦ» з подальшою подачею теплоносія на житлові будинки. Через трасові пориви 2 житлових будинки без опалення (вул. Маяковського, 13, вул. Гагаріна, 43а). Через внутрішньобудинкові пориви по ділянці тепломереж, які живляться від ТЕЦ, - 50 будинків без теплоносія. Всі будинки, які підключені до КП «СТКЕ»,  з теплоносієм».

«Після розпалення котла через 4-5 годин споживачі почали отримувати тепло. Прискорити підвищення температури теплоносія одразу неможливо, тому що тепломережі знаходились у холодному стані. Щоб уникнути ушкоджень, температура теплоносія підвищується поступово. У першу чергу теплоносій подається на лікарні, школи та дитячі садочки. Наразі 50 будинків, які без опалення – під контролем аварійної служби, яка в оперативному режимі усуває проблеми», - прокоментував заступник міського голови Володимир Прядка.

Начальник відділу освіти Лілія Талдонова розповіла щодо відновлення навчального процесу: «Майже всі школи та садочки отримали тепло. Навчальний процес в усіх школах, крім 6, 11 і 12, відновлено. Ці три школи отримають тепло сьогодні».

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв також прокоментував ситуацію з запуском ТЕЦ:

«У нас була критична ситуація з запуском ТЕЦ. Нажаль, на сьогоднішній день ТЕЦ номінацій на газ не отримала. Минулого тижня було засідання регіональної комісії з ТЕБтаНС. Було рішення ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» розпочати відбір газу для котелень, ПАТ «Луганськгаз» рекомендовано забезпечити безперебійне газопостачання до теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств області для сталого проходження опалювального сезону. У п'ятницю, нажаль, дане рішення не виконувалось. В.о. голови ОДА Сергій Філь був в Києві і займався цим питанням. Була підтримка з боку народних депутатів. В суботу було відкрито засувку, і теплоносій почали подавати.

Зосередив увагу Ігор Слєсарєв на ще одному гострому питанні – проїзді у маршрутках:

«Міський голова Валентин Казаков у межах своїх повноважень, забезпечуючи дотримання законів України (є рішення суду про те, що встановлення тарифів на пасажирські перевезення є регуляторним актом) своїм розпорядженням призупинив рішення виконкому, яким був скасовано тариф на проїзд в маршрутках 3грн, і встановлено тариф у розмірі 5 грн.

Тим самим, з 08.11.2018 діє тариф на проїзд в маршрутках в розмірі 3 грн.

Всі дії маршрутників на вимогу до сплати 5 грн. є незаконними.

Сьогодні мною буде подано відповідну заяву до правоохоронних органів для відкриття кримінального провадження щодо посадових осіб перевізників, які не виконують закони України.

Крім того, будуть подані відповідні скарги в фіскальні органи, антимонопольний комітет, Укртрансбезпеку.

Такі перевізники не мають права мати ліцензії на пасажирські перевезення».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з  громадськістю