Апаратна нарада 14 січня

14-01-2019

Апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 14 січня провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Він нагадав УЖКГ про своє доручення щодо приведення доріг та тротуарів міста до належного стану, цілодобового та систематичного очищення доріг, тротуарів та місць паркування автотранспорту від снігу та посипку протиожеледними матеріалами.

Вячеслав Ткачук також надав термінові доручення УЖКГ взяти під особистий контроль територію біля тих будинків, в яких створено ОСББ:

«Не всі сумлінно працюють щодо посипання піском внутрішньоквартальних доріг, тротуарів та біля під’їздів. Неважливо, хто обслуговує будинки: Світанок чи ОСББ – всюди живуть наші люди».

Голова Сиротинської селищної ради Василь Попов подякував за очищення доріг до селищ Сиротинської селради та вулиць.

Зосередив в.о. міського голови увагу на негайному очищенні виступаючих архітектурних частин будівель від бурульок, перш за все, з будівель соціальної інфраструктури міста.