Апаратна нарада 18 червня

18-06-2018

18 червня відбулась нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. Її провів в.о. міського голови Ігор Слєсарєв. Він зокрема наголосив на необхідності продовжувати роз’яснювальну роботу серед населення стосовно реформи ЖКГ щодо прав, обов’язків і можливості мешканцям будинків корегувати ціну на послуги, а також можливості обрати спосіб управління багатоквартирним будинком.

Начальник Управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко зазначила, що наразі триває активна робота з прийому і видачі документів для призначення субсидій, а також додала, що гранична вартість послуги з управління багатоквартирним будинком, на яку буде призначатися субсидія, складає 5,22 грн. за 1 кв.м.

«Проведено виплати постраждалим від наслідків Чорнобильської катастрофи. Це компенсації за додаткові відпустки і вартості продуктів харчування на 189,2 тисячі гривень, компенсація за придбання технічних засобів реабілітації на 835,9 тисячі гривень. Це новий порядок: якщо раніше технічні засоби реабілітації надходили після того, як ми робили заявку, то тепер люди їх купують самостійно, а їм компенсуються витрати за це. 08 червня було профінансовано та виплачено державну соціальну допомогу - сім'ям з дітьми, малозабезпеченим, інвалідам на 9,3 мільйона гривень», - доповіла Наталія Василенко.

Виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв звернув увагу керівництва КП «СКС» на відповідальність за акти прийомів виконаних робіт з поточного ремонту асфальтового покриття і їх фінансування.

«Всі роботи будуть перевірятися. У разі виявлення неякісного ремонту керівник КП «СКС» буде нести персональну відповідальність. Згідно з укладеними договорами знятий старий асфальт з узбіч повинен вивозитися підрядниками після виконання робіт на ділянці», - підкреслив Ігор Слєсарєв та надав доручення начальнику відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом місто складати протоколи у разі невиконання умов договору та порушення правил благоустрою міста.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради