Апаратна нарада 19 листопада

19-11-2018

19 листопада відбулась нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради під головуванням міського голови Валентина Казакова.

На початку міський голова Валентин Казаков та міський військовий комісар В’ячеслав Суханов вручили вдові військовослужбовця військової частини А0536 Левченка Сергія Валерійовича знак пошани «Захиснику Луганщини» за мужність, героїзм та самовідданість, виявлені під час виконання бойового завдання з захисту цілісності та недоторканності України в зоні проведення операції Об’єднаних сил в луганській області.

Піднімалась тема відсутності водопостачання 17 листопада. У зв'язку з аварією на колекторі по вул. Курчатова на 5 годин було зупинено Щедрищанський та Замуловський водозабори.

Міський голова Валентин Казаков зосередив увагу на тому, що існуючий колектор в аварійному стані:

«Нами зроблено проект «Капітальний ремонт каналізаційного колектора д 800 по вул. Курчатова протяжністю 800 п. м. та 433 п. м.» і подано на ДФРР.  Адже від надійної роботи колектору залежить функціонування системи водовідведення 10 мікрорайонів міста, у тому числі  адміністративних будівель  і споруд. Враховуючи суспільне значення цієї проблеми, є сподівання, що ці роботи наступного року будуть виконуватися», - зазначив Валентин Казаков та підкреслив, що ремонтні роботи оперативно виконано відповідними службами міста.

Також під час наради обговорювалося нагальне питання з зупинкою електротранспорту у місті. Зокрема було зазначено, що вишукуються шляхи вирішення проблеми у найкоротший термін: надіслано гарантійного листа до ТОВ «ЛЕО» щодо погашення заборгованості до кінця листопада та відновлення електропостачання КП «СТрУ».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю