Апаратна нарада 23 липня 2018 року

23-07-2018

23 липня 2018 року під головуванням міського голови Валентина Казакова проведено апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств і служб м.Сєвєродонецька та заслухано доповіді про ситуацію в місті з 16 по 22 липня включно, а також план робіт на поточний тиждень.

Під час наради було зазначено, що 22-го липня 2018 року, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, а саме – сильною зливою та шквальним вітром, до служби «05» міської ради звернулося 16 жителів міста зі скаргами на течі покрівель і не функціонуванням зливових стоків.

Міський голова Валентин Казаков надав відповідні доручення керівництву Управління житлово-комунального господарства та КП Житлосервіс «Світанок»: «Уважно проаналізуйте ці всі звернення, скорегуйте свої дії щодо проведення ремонту покрівель та систем водовідведень».

Начальник Управління ЖКГ Антон Ковалевський доповів, що наразі основне питання - це ліквідація наслідків стихії, яка обрушилася на місто у неділю, 22-го липня: «Не витримали зливові стоки в деяких будинках, тому разом з КПЖ «Світанок» працюватимемо у напрямку зміцнення зливових трубопроводів, для того, щоб при більш сильних дощових потоках, як було учора, - ливневки не виривало. Заактуємо покрівлі, які потребують додаткового ремонту, внаслідок чого буде збільшено площу дахів, що підлягають ремонту і будемо далі працювати в цьому напрямку».

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв акцентував увагу на закупівлі сміттєвозів для міста та підкреслив: «Вже практично минув місяць, як міською радою були виділені кошти на їх придбання. Питання вивезення сміття - дуже актуальне і гроші виділялися для того, щоб вирішити цю проблему. Крім того, завдяки народному депутату України Сергію Шахову з державного бюджету Сєвєродонецьку було надано 5 мільйонів гривень на придбання підмітальної установки та автовишки».

«Наголошую на прискоренні оформлення необхідної тендерної документації для придбання даної техніки. Це непорядок, коли виділені кошти не спрямовуються на відповідні потреби!» - зазначив перший заступник міського голови.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради Наталія Василенко звітувала, що на комісію з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення подано 101 заява. На сьогоднішній день проведено три засідання цієї комісії та розглянуто 43 заяви на суму 39402563,07 грн.

За результатами наради щодо розглянутих питань надано протокольні доручення.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Средняя: 3.5 (2 оценок)