Апаратна нарада: оперативне очищення доріг та заборгованість «Світанка»

08-01-2019

Під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 8 січня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував комунальникам: працівникам управління житлово-комунального господарства, КП «СКС», Аварійній службі та всім підприємствам, які також встали на боротьбу з негодою, за своєчасне оперативне очищення від снігу міських автодоріг, тротуарів і внутрішньоквартальних доріг під час погіршення погодних умов та протягом святкових вихідних.

«Вулиці очищують від снігу й у нічний час, працюють люди у три зміни. До виходу першого тролейбусу і маршрутних таксі на маршрут всі вулиці мають бути очищені і посипані пісчаносоляною сумішшю. Є таке доручення - вважайте його за правило», - підкресли Вячеслав Петрович і водночас дав доручення комунальникам чистити вулиці, коли сніг перетвориться на «снігову кашу».

Голова Борівської селищної ради Лідія Афанас’єва подякувала за очищену дорогу до селища та центральні вулиці, наголосивши, що таку допомогу міськрадою надано чи не вперше за останні роки.

Під час наради постало нагальне питання – заборгованість КП «Житлосервіс «Світанок» перед КП «Сєвєродонецькліфт» і КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба Сєвєродонецька». Зокрема зауважили, дивує те, що тариф з управління багатоквартирними будинками торік було збільшено втричі, а послуги цих підприємств закладені саме в цей тариф.

Начальник УЖКГ Антон Ковалевський запевнив, що ситуація контрольована, і найближчим часом заборгованість буде погашена.

Перший заступник міського голови Олег Кузьмінов додав, що у найближчі дні у «Світанку» буде проведено позачерговий аудит.