Апаратна нарада від 14.05.2018

14-05-2018

14 травня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва проведено апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств і служб Сєвєродонецька та заслухано доповіді про ситуацію в місті  з 7 по 13 травня, а також план робіт на поточний тиждень.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради Наталія Василенко повідомила, що протягом звітного тижня здійснювалися виплати учасникам Другої світової війни, воїнам-інтернаціоналістам та учасникам АТО, а також підготовлена заявка на фінансування щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

За інформацією в.о. начальника відділу капітального будівництва міськради Андрія Ларіна, закінчується демонтаж пошкоджених ділянок другого заплавного мосту та продовжується ремонт в дошкільному дитячому закладі №43.

Начальник Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області полковник служби цивільного захисту Олег Катасон доповів, що у місті з 7 по 13 травня сталося 8 пожеж, які всі успішно локалізовані. Крім того, за попередньою інформацією, близько 4 години ранку 11 травня в результаті обстрілів з тимчасово непідконтрольних українській владі територій, які захоплені проросійськими бойовиками, сталася пожежа у лісосмугах Сєвєродонецького та Новоайдарського лісогосподарств (район колишнього табору «Альянс»), в результаті якої вигоріло близько 15 га лісу. Протягом першої половини дня пожежа була локалізована. Олег Катасон зазначив про необхідність проведення активної роботи з населенням щодо обережного поводження з вогнем.

До Дня вишиванки (17 травня) у Сєвєродонецьку, за інформацією відділів освіти та культури міськради, заплановано проведення низки заходів – флешмоби, концерт у міському Палаці культури, виховні години тощо. Також відбудеться зустріч талановитої молоді нашого міста (25 дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів і спортивних змагань) з керівництвом Луганської облдержадміністрації.

Секретар Сєвєродонецької міської ради Ельвіна Марініч довела до відома присутніх про скликання на 15 травня пленарного засідання сорок шостої (чергової) сесії міськради.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради