Артем Лисогор привітав медичних працівників Луганщини з професійним святом

27-07-2023

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри – усі працівники системи охорони здоров’я Луганщини!

Сьогодні ви вперше відзначаєте своє професійне свято 27 липня. Адже не можуть бути об’єднаними однією датою ті, хто врятував тисячі життів, і ті, хто щодня вбиває мирне населення.

Скільки було можливо – під артобстрілами, без світла та тепла, у бомбосховищах – ви лікували, оперували та допомагали з’явитися на світ новим життям.

За перші 100 днів війни бригади екстреної медичної допомоги Луганщини здійснили близько 2500 виїздів за викликами та 26 евакуацій людей у безпеку.

Сьогодні, коли кожен медичний працівник «на вагу золота», ви  могли б знайти собі іншу, більш спокійну, роботу, але лікарі не зрадили своїх пацієнтів.

Обласна клінічна лікарня, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, онкологічний диспансер та інші медзаклади регіону працюють та готуються до повернення на Луганщину.

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом! Ваша відповідальність та самопожертва, турбота та милосердя, лікарська честь і громадянська мужність гідні найвищого визнання з боку держави та суспільства!

Бажаю благополуччя вам і вашим родинам, професійних успіхів та  людської шани за важку, але таку потрібну роботу!

Бережіть себе! Після Перемоги на нас чекає багато роботи!

Голова Луганської обласної

державної адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації

Артем ЛИСОГОР