Балансова комісія провела чергове засідання

24-05-2018

Чергове засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік під головуванням начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського було проведено 23.05.2018 року.

Комісією було розглянуто результати фінансово-господарської діяльності підприємств та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік:

- КП «Комбінат шкільного харчування»;

- КП «Єдиний розрахунковий центр м. Сєвєродонецька»;

- Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради;

- Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко» вищої категорії.

Членами комісії було відзначено особливість кожного суб’єкту господарювання та структурного підрозділу міської ради, діяльність яких розглядалася.

Так, член комісії, заступник міського голови Інна Фесенко спрямувала увагу керівника КП «Комбінат шкільного харчування» на нагальні питання функціонування підприємства в сфері обслуговування шкільних їдалень міста та надання послуг гарячого харчування учнів загальноосвітніх шкіл.

Члени комісії Дмитро Лук’янченко, Олександр Дегтярьов та Аркадій Коростельов надали пропозиції щодо можливого розвитку підприємства та вирішення поточних питань.

Голова комісії Олександр Ольшанський звернув увагу членів комісії на результативність та високі досягнення вихованців та спортсменів Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко» вищої категорії у різних видах плавання, як на національному рівні, так і на міжнародному. Члени комісії жваво обговорювали можливі варіанти фінансування школи та надали пропозиції стосовно вирішення даного питання, зокрема підвищення активності співпраці з державними та обласними профільними підрозділами, а також з міжнародними організаціями.

Член комісії Костянтин Потапкін відзначив високий рівень відпрацьованого механізму здійснення КП  «Єдиний розрахунковий центр м. Сєвєродонецька» облікових та розрахункових клірингових операцій між виробниками, виконавцями та споживачами житлово-комунальних послуг, попит на які користується і у новостворених ОСББ. Заступник голови балансової комісії Андрій Височин запропонував керівнику комунального підприємства розглянути питання щодо розширення територіальних меж надання послуг підприємством.

Жваво обговорювалися комісією за участю керівника Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради Наталії Василенко нові правила нарахування субсидій населенню міста, які освітлювалися в засобах масової інформації та потребують подальшого висвітлення.

За підсумками засідання балансової комісії: діяльність КП «Комбінат шкільного харчування», КП «Єдиний розрахунковий центр м. Сєвєродонецька», Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко» вищої категорії була визнана задовільною. Членами балансової комісії були надані дієві рекомендації керівникам кожного підприємства та установи щодо подальшого їх розвитку та вдосконалення фінансово-господарської діяльності.

Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради