Боровеньки відсвяткували 310-й день народження (+ ВІДЕО)

25-09-2021

25 вересня ще один населений пункт Сєвєродонецької міської територіальної громади відсвяткував свій День народження – селу Боровеньки виповнилося 310 років з часу заснування.

Усі справи відклали в суботу мешканці Боровеньок, аби зібратися на свято. Завітали на свято не лише мешканці села, а й гості з сусідніх старостинських округів,  керівництво Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації та помічник народного депутата України Олексія Кузнєцова Юрій Шверк. Урочистості Боровеньок розпочалися з Гімну рідному селу у виконанні вокального ансамблю «Берегиня».

За доброю українською традицією всіх присутніх пригостили запашним короваєм.

«Шановна громадо, вітаю вас зі святом! Це перший День селища, який ми святкуємо у великій Сєвєродонецькій територіальній громаді. Ми тільки утворилися, ми тільки плануємо перспективи на розвиток. Але хочу вас запевнити, що ми будемо разом зростати та розвиватися. Разом ми будемо йти до кращого життя. Вітаю ще раз усіх зі святом!», - привітав присутніх зі святом керівник Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Олександр Стрюк та вручив подарунки мешканцям Боровеньок в номінаціях:

- «Людина року» -  Віктору Болхудере;

- «Наймолодша сім’я » - Ірині та Олександру Листопад, які стали на весільний рушник 21 серпня поточного року;

- «Я народився в 2021 році» - з нагоди народження синів родинам Оксани Черкашиної та Олега Гончаренка, Ірини та Сергія Кальченко, Вероніки та Василя Мозгун;

- «Найстарший житель села» - Крошкі Ганні Хомівні (23.08.1928);

- «Найбільший педагогічний досвід » - Ніні Чумаченко;

- за організацію в своїй оселі  штабу з тушіння пожежі в жовтні 2020 року – родині Вікторії та Андрія Білих;

- за участь та зайняте ІІ місце у конкурсі «Луганщина очима молоді» Софії Мозгун та Сергію Семиряжко;

- «Чужих дітей не буває» родині Ольги та Анатолія Скорик;

- «Поезія -сенс життя» - Зінаїді Мирській;

- святкове оздоблення оселі «Новорічна   казка» - родинам Оксани та Валерія Захарових, Тетяни та Миколи Грибенко.

Крім того, Олександр Стрюк вручив подарунок з нагоди 70-ти річчя сільської бібліотеки її завідуючій Олені Шульзі.

На свято запросили також і українських захисників з підшефних військових частин. За вагомий особистий внесок у розвиток села Боровеньки командир в/ч А3814 полковник Анатолій Загорський, начальник речової служби капітан Віталій Щербяк та старшина ремонтної роти Олександр Борявич цієї частини, а також військовослужбовці в/ч А2227 Ігор Рагузін, Денис Кастравець, Євген Пишенін та Ігор Білявий отримали відзнаки від Сєвєродонецької міської ВЦА.

Поздоровила односельців староста села Олена Середа: «Бажаю всім сім’ям миру та впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі й кожній родині. Зі святом вас!»

Настоятель церкви Святителя Миколая отець Сергій також привітав мирян та благословив на добрі справи задля процвітання Боровеньок.

Святковий концерт місцевих аматорів, гостей з Сєвєродонецького міського Палацу культури й духовий оркестр ДСНС подарували присутнім тепло і посмішки.

Для найменших мешканців Боровеньок були влаштовані конкурси та ігри з призами й подарунками.

Всіх учасників святкування пригощали  польовим кулішем, шашликами та іншими смачними стравами, з любов’ю  виготовленими щирими господарями свята.

Средняя: 5 (3 оценок)