Чергове послаблення протиепідемічних заходів на території Сєвєродонецької міської ради

03-06-2020

03 червня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до рішень Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 та 03.06.2020 року та протоколів регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 28 травня та 02 червня, на засіданні затверджені чергові послаблення карантинних заходів у місті Сєвєродонецьк.

З  03.06.2020 року відновлюється  робота інклюзивно-ресурсних центрів та закладів позашкільної освіти, дозволяється відвідування занять в закладах освіти в групах не більше ніж 10 осіб, проведення професійно-практичної підготовки, поетапної та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, проведення атестації здобувачів вищої освіти, фахової передвищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах.

З 04.06.2020 року припиняється щоденна дезінфекція проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових територій, обробку під’їздів, дитячих майданчиків та зупинок громадського транспорту.

З 05.06.2020 дозволяється діяльність закладів культури (бібліотек, музеїв та галерей мистецтв, музичних шкіл, художніх шкіл, дитячої школи мистецтв, палаців культури та їх філій), зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід; діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів,  діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (проживання); проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м; проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року. З цього ж дня особам старше 60 років більше не потрібно дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;

Комісія надала ряд доручень, у тому числі:

• відділу освіти міської ради вжити заходів щодо відновлення роботи інклюзивно-ресурсних центрів та закладів позашкільної освіти;
  • відділу культури міської ради вжити заходів щодо відновлення діяльності закладів культури, у тому числі заходів культури.