Чергове засідання балансової комісії відбулося 14.05.2019

14-05-2019

14 травня відбулося чергове засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського.

На засіданні розглянута фінансово-господарська діяльність наступних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік:

• КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою»;
  • КУ «Трудовий архів м. Сєвєродонецька»;
  • Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради;
  • Відділ культури Сєвєродонецької міської  ради;
  • Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

За результатами розгляду діяльності Відділу культури Сєвєродонецької міської ради, головою балансової комісії - заступником міського голови, начальником Фонду комунального майна Олександром Ольшанським і заступником міського голови, начальником відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування Іриною Степаненко відзначена плідна робота начальника Відділу Тетяни Грачової.

Голова балансової комісії Олександр Ольшанський підкреслив: «Протягом року Відділ культури Сєвєродонецької міської ради проводив місцеві заходи на високому рівні, наразі відділом культури разом з іншими структурними підрозділами Сєвєродонецької міської ради ретельно готуються заходи до святкування ювілейної 85-ї річниці Дня міста».

У 2018 році Відділом культури було організовано та проведено, згідно з Календарним планом міських заходів, щодо святкування державних і традиційних народних свят, вшанування пам’ятних дат у 2018 році, 45 культурно-масових заходів.

Особлива увага під час розгляду діяльності Відділу освіти Сєвєродонецької міської ради була приділена питанню організації шкільного харчування та необхідності оснащення шкільних класів новими меблями. Представниками громадськості запропоновано повторно повернутись до продовження реалізації програми «Шкільна парта».

Також, відзначена ефективна робота Відділу молоді та спорту міськради. Протягом 2018 року відділом були успішно реалізовані:

• міська Цільова комплексна програма «Розвитку фізичної культури та спорту»;
  • міська комплексна програма «Молодь Сєвєродонецька»;
  • міська цільова програма «Оздоровлення та відпочинку дітей».

У 2018 році збірні команди міста та окремі спортсмени взяли участь у 114 виїзних змаганнях: 45 регіональних, 55 обласних, 37 національних, 11 міжнародних, 2 змаганнях Європейського, 4 - Світового рівнів. Проведено 14 міських спортивних заходів. За результатами виступів на змаганнях різного рівня у 2018 році:

• 231 переможців та 324 призерів регіональних змагань;
  • 153 переможця і 246 призерів обласних змагань;
  • 62 переможець і 114 призерів національних змагань;
  • 5 переможців і 8 призерів міжнародних змагань;
  • 4 переможця і 7 призерів Європи;
  • 7 переможців і 9 призерів Світу.

За підсумками роботи у 2018 році діяльність КУ «Трудовий архів м. Сєвєродонецька», Відділу освіти, Відділу культури і Відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради визнано задовільною, діяльність КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою», у зв´язку з припиненням ним господарської діяльності, прийнято до відома.

Средняя: 5 (3 оценок)