Чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення Сєвєродонецької МВА

30-06-2023

На черговому засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення Сєвєродонецької МВА в режимі онлайн-конференції 30 червня розглядалось кілька питань.

Провела засідання перший заступник начальника Сєвєродонецької МВА Тетяна Верховська. Участь взяли представники ГУ ДПС у Луганській області, ГУ ПФУ у Луганській області, Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці, Сєвєродонецького міського центру зайнятості, а також керівники комунальних підприємств громади та структурних підрозділів МВА.

Під час розгляду першого питання порядку денного було проведено звірки заборгованості та проаналізовано структуру заборгованості із заробітної плати та ЄСВ. Заслухано керівників комунальних підприємств, які мають заборгованість по заробітній платі та сплаті податків і зборів, визначено шляхи та можливості щодо їх погашення.

Також розглянуто питання влаштування на роботу та організовані заходи щодо залучення ВПО до навчання з метою сприяння їх працевлаштуванню в період 2023 року. Члени комісії заслухали директора Сєвєродонецького міського ЦЗ ]]>про порядок та умови отримання учбових сертифікатів (ваучерів) від Центрів зайнятості для можливості здобуття додаткової освіти для ВПО та зміни профорієнтації]]>.

Крім того було розглянуто питання про врегулювання трудових відносин із працівниками підприємств, установ, організацій, підпорядкованих Сєвєродонецькій міській військовій адміністрації, які перебувають у простої та щодо яких призупиненні трудові відносини.