Чергове засідання виконкому не відбулось: дитина-сирота залишилась без квартири

12-12-2018

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, що було призначене на 12 грудня у залі засідань Луганської облдержадміністрації, не відбулось у зв’язку з відсутністю кворуму.

Виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, який водночас є членом виконкому Сєвєродонецької міської ради, проінформував про мету цього заходу:

«Нами було надано відповідну субвенцію до міста Сєвєродонецька, щоб ми придбали квартиру дитині-сироті. Тому важливість цієї події дуже складно переоцінити. Ми намагалися зібратися в ОДА, щоб члени виконкому відчули свою відповідальність за долю даної дитини і все ж таки прийняли відповідне рішення. Ми сьогодні бачимо, що в нас немає кворуму, виконком не відбувся. Це буде зафіксовано у відповідних документах, і будуть робитись з цього питання відповідні висновки. Це не є політика. Я ще раз підкреслюю, що придбання житла дитині-сироти – це питання, яке стосується людської долі. Я дуже вдячний тим, хто прийшов. Я прошу міського голову зафіксували це протокольно і поіменно зазначити відсутніх, щоб ми надали відповідні документи про те, що кошти не використані і ви їх маєте повернути. Дитина-сирота залишилась без квартири через абсолютно безвідповідальне ставлення більшості членів виконкому», - сказав Сергій Філь та додав, що субвенцію міськрада має повернути до обласного бюджету.

Міський голова Валентин Казаков зазначив, що засідання не відбулось через відсутність членів виконкому у зв’язку з тим, що деякі члени виконкому політично заангажовані.

Внаслідок того, що більшість членів виконкому не з’явились на засідання, Сєвєродонецька міська рада зобов’язана повернути кошти в обласний бюджет, щоб ОДА мала змогу передати ці кошти у цьому році на придбання квартири іншій дитині-сироті, яка мешкає у Станично-Луганському районі.

На засідання виконкому не з’явились наступні члени виконкому:

Лук’янченко Дмитро Володимирович

заступник міського голови (заява про звільнення)

Журба Юрій Анатолійович

керуючий справами виконкому (лікарняний лист)

Талдонов Микола Григорович

Коростельов Аркадій Валерійович

Шамрай Юрій Іванович

член виконкому (лікарняний лист)

Блудов Вадим Миколайович

Крохмаль Марина Юріївна

Кузнєцов Сергій Миколайович