Чернігів вітає Сєвєродонецьк з Днем міста

02-06-2020

На адресу в.о. міського голови Вячеслава Ткачука надійшло привітання з Днем міста Сєвєродонецька від громади міста Чернігова, виконавчого комітету та особисто міського голови Владислава Атрошенка. Публікуємо текст листа:

«Шановний Вячеславе Петровичу!

Від імені громади міста Чернігова, виконавчого комітету та особисто мене прийміть щирі вітання із визначною подією - Днем міста Сєвєродонецька!

У цей складний для нашої країни та всього світу час, хотів би побажати всім мешканцям міста найміцнішого здоров’я, витримки та оптимізму заради подолання загроз, які постали перед всіма українцями. Впевнений, що сьогоднішні виклики згуртують українську націю задля майбутнього розвитку та процвітання наших міст і всієї України. Миру і спокою на рідній землі, благополуччя, успіхів та натхнення у праці всім сєвєродончанам!

Користуюся цією нагодою, щоб поновити Вам, шановний Вячеславе Петровичу, та всій громаді міста Сєвєродонецька запевнення у своїй глибокій повазі та маю впевненість у розвитку подальших дружніх відносин між нашими містами.

З повагою

Міський голова                                                   Владислав АТРОШЕНКО»

Средняя: 5 (2 оценок)