Члени виконкому схвалили проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік»

16-11-2018

На ]]>черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулось 16 листопада]]>, під головуванням міського голови Валентина Казакова члени виконкому схвалили проект рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік", де у тому числі передбачено виділення необхідних коштів для забезпечення сталої роботи Тролейбусного управління. Зокрема передбачено надання фінансової підтримки Тролейбусному управлінню в сумі 8 700 000 грн.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зазначив: «Цим проектом рішення ми надаємо фінансову підтримку, яка повністю забезпечить погашення існуючої заборгованості та функціонування цього підприємства до кінця року. Це дуже важливе питання. Ми вже кілька місяців намагаємося його прийняти. Нажаль, депутати від Опозиційного блоку, БПП «Солідарність», БЮТ та Радикальної партії його не підтримує, та створюють усі умови для банкрутства КП «СТрУ», діючи в інтересах приватних перевізників. Однак, якщо ми сьогодні приймемо це рішення, сподіваюся на те, що депутати сьогодні на сесії також його підтримають. І наші мешканці знову зможуть користуватися цим соціальним транспортом».

Присутні на засіданні працівники КП «СТрУ» чекали на позитивне вирішення питання щодо фінансування їх підприємства, адже вже три дні поспіль тролейбуси у місті не працюють через знеструмлення у зв’язку з заборгованістю за спожиту електроенергію; також відсутні кошти на підприємстві для виплати заробітної плати.

«На жаль, члени виконкому від Опозиційного блоку достовірно знаючи про те, що у нас в місті вже три дні не працює Тролейбусне управління, що є заборгованість, що є проект рішення про виділення коштів на дане питання, умисно не прийшли на засідання виконкому з різних причин. Але кворум зібрався,  дякую 10 членам виконкому, які підтримали даний проект рішення, проголосували і тим самим дали надію, що сьогодні, 16 листопада, може бути прийнято депутатами міської ради даний проект рішення. Закликаю депутатів сьогодні прийти і  проголосувати за виділення коштів Тролейбусному управлінню!» - додав Ігор Слєсарєв.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради