День благоустрою у Сєвєродонецьку

08-04-2019

Сєвєродончани взяли найактивнішу участь у щорічній всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яку ініціював у березні виконком міської ради.

6 квітня до Дня благоустрою долучилися підприємства, організації, відомства міста і області. Працівники Сєвєродонецької міської ради прибирали територію бульвару Дружби Народів від перехрестя вул. Єгорова до вул. Першотравнева, а також сквер Горького та прилеглі до адміністративних будівель виконавчих органів міської ради території.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук прокоментував результати Дня благоустрою:«Чи не вперше за 20-ть років міськрада у повному складі: керівництво, депутати, члени виконкому та працівники виконавчих органів, самостійних підрозділів і наших комунальних підприємств разом прибирали Сєвєродонецьк. Крім того, наші небайдужі сєвєродончани активно підключилися до благоустою. Це трудові колективи наших промислових і наукових підприємств, педагоги, медичні працівники, студенти, школярі, працівники торгівлі, пенсіонери, і багато-багато інших. Вибачте, якщо когось не назвав.

Завдяки спільній роботі на благо нашого славного Сєвєродонецька було прибрано від сміття та бруду переважну частину міста. Вивезено більше сотні тон сміття, яке накопилося після зими; розчищено від палого листя та бруду парки, сквери, придорожні тротуари і алеї, прибудинкові і пришкільні території. Приємно бачити результати нашої спільної роботи. Разом з тим 20 квітня ми плануємо провести другий етап акції. Запрошую ще більше сєвєродончан долучитися до благоустрою міста. Головне – не словами, а ділом доведемо, що ми команда, яка любить своє рідне місто і турбується про нього. Тому разом ми зробимо Сєвєродонецьк чистим, охайним та красивим для нас, наших діток і рідних!»

Анонс: У Сєвєродонецьку активно проходять роботи з ремонту доріг. Завершуються по проспекту Космонавтів, йдуть роботи по проспекту Хіміків. На кінець тижня планується ремонт по вулиці Богдана Ліщини. У переддень Великодніх і поминальних свят проводиться ремонт доріг до кладовищ. Найближчим часом розпочнеться дорожні роботи в районі міського Палацу культури. Більш докладно про ремонт автодоріг читайте у розгорнутому матеріалі на цьому тижні.

Средняя: 5 (2 оценок)