День пам’яті «кіборгів»: у Сєвєродонецьку вшанували захисників Донецького аеропорту

15-01-2021

15 січня, у переддень вшанування захисників Донецького аеропорту, у Сєвєродонецьку відбулося покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському та Пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО.

16 січня - День пам’яті «кіборгів», які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року під час війни на сході України.

У заході взяли участь керівництво та працівники Луганської облдержадміністрації та військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк, військовослужбовці, правоохоронці, громадськість.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх Героїв, які віддали своє життя за Україну.

При захисті Донецького аеропорту загинули понад 100 українських захисників, близько 440 зазнали поранень. Багатьох із них відзначено державними нагородами, деяких, на жаль, посмертно.

Пам’ятаймо про Героїв! «Кіборги» витримали – не витримав бетон!

Кликните по изображению для просмотра в полном размере