День Соборності України: у Сєвєродонецьку відбувся урочистий концерт та нагороджено найкращих

21-01-2022

До Дня Соборності України 21 січня у Сєвєродонецьку в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбувся урочистий концерт та нагородження найкращих луганчан та захисників України.

«Ми – це Україна!» - під таким гаслом цьогоріч в нашій державі святкується День Соборності України.

Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай привітав учасників заходу зі святом, зазначивши, що День Соборності України одне з найголовніших державних свят та вручив нагороди найкращим луганчанам та захисникам України.

Серед нагороджуваних є і сєвєродончани - начальник фінансового управління Сєвєродонецької міської ВЦА Марина Багринцева та працівники АТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс»: заступник директора з наукової роботи Віталій Устимов і завідувач відділу Юрій Калашніков.

По завершенню нагородження присутнім було подаровано чудовий концерт від ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії.

У фойє театру від Луганського обласного архіву представлено тематичну виставку.

Средняя: 5 (3 оценок)