День Української Державності: зараз, як ніколи, ми повинні бути згуртованими!

28-07-2023

До Дня Української Державності Луганська обласна військова адміністрація запросила всіх земляків до святкування.

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк разом з мешканцями Сєвєродонецької громади взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Української Державності у місті Дніпро.

Коли наш регіон майже на 95% знаходиться в окупації, а мешканці Луганщини змушені будувати своє життя заново в інших регіонах країни, вкрай важливо об’єднуватися. Важливо спілкуватися та підтримувати один одного.

Очільник Луганщини Артем Лисогор подякував усім, хто наразі стримує російську навалу, захищаючи нашу землю і небо, даючи змогу нам продовжувати працювати, формувати резерви та допомагати людям. Героїв, які віддали життя у боротьбі за незалежну Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання.

«Ми відзначаємо День Української Державності у форматі родинного, дитячого свята. Бажаю, щоб наші діти не чули сигналів повітряних тривог, їх не лякали звуки вибухів. Ми віримо у Збройні Сили України – що вони здобудуть перемогу і що луганчани повернуться додому, де зможуть вільно та щасливо жити. Це свято – можливість для громади Луганщини об’єднатись, адже нам всім потрібно зараз триматись один одного», – наголосив Артем Лисогор.

Об'єднуючий захід розпочався виставками майстрів народної творчості та ужиткового мистецтва. Сєвєродонецькі майстри та майстрині, художники, інша творча спільнота схолихувала світлі, але щемливі спогади про міські свята у рідному Сєвєродонецьку.

Кожна громада Луганщини на цьому заході ділилася хвилюючими моментами життя.

Фотовиставка врятованих улюбленців, показові виступи кінологічного загону "Антарєс" з міста Павлоград були зворушливими та знайшли своїх прихильників, особливо серед малечі.

Популярними були й іміджеві локації Нацполіції, ДСНС та екстренної медицини. Ці служби, які мають у своєму арсеналі рятувальну техніку та засоби безпеки, дуже зацікавили маленьких мешканців Луганщини.

Виступали творчі колективи Луганської і Дніпропетровської областей. Сєвєродонецьк представляла Академія бальних танців, яка за підтримки Сєвєродонецької міської ВА відновила діяльність у Дніпрі і приймає всіх переселенців з Луганщини.

Продовжила урочистості без перебільшення одна з найбільших друзів Луганщини, заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, яка запалила публіку патріотичними піснями.
Також на сцені з’явилися виконавці E.K.A., Ян Костирко.

Наприкінці заходу на небі з'явилась веселка.