Депутат Володимир Ляховий вручив подарунки дітям з Сиротиного

23-12-2019

Дитячий захід відбувся у суботу, 21 грудня, біля селищного клубу у селищі Сиротине, участь в якому прийняв депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Володимир Ляховий. Від імені міської ради Володимир Вікторович поздоровив учасників заходу зі святами та вручив новорічні подарунки дітям. Зазначимо, що Володимир Ляховий закріплений депутатською групою «Сєвєродончани» за територіями Сиротине, Метьолкіно та Воронове, і підтримує зв’язки з виборцями не лише по святах. Так, він здійснює щотижневий прийом виборців з тих територій по п’ятницях.

На сторінці у Фейсбук місцеві мешканці написали слова вдячності: «БЛАГОДАРИМ всю депутатскую группу "Северодончане" и депутата городского совета Владимира Ляхового за подарки нашим детям - их лица сияли от радости. ВАМ огромное спасибо от души мы говорим. Благодарности нет края, Сотню раз мы повторим».